FANDOM


Completed translations PAW Patrol Wiki - Translation to ukrainian support (EN → UK)
Checkmark Done — This request has been fully completed.
Big-en  →  WLB-UK

Wiki: w:c:paw-patrol

Items: SAM1 - One of the pups from the show. SAM2 - One of the leaders from the show.

Extra information: He also be needing however. Request me there if important.

I am now requesting reactivation of this project. Please see Talk page for details. - Alexander Gilman

As of now, the page is officially dead.

Signature:


Note: as PAW Patrol Wiki does not allow Ukrainian content on their wiki, feel free to put the translation on this request page, below the "Translation" header.

YATTA ヽ( ° ヮ° )ノ @fandom ☆ 2016年08月16日、11:50:53 

Checkmark Done --40px-Greenflych1.gif Talk Mix Gerder Contributions

Translation Edit

Chase Edit

Чейз — цуценя німецької вівчарки і головний герой мультсеріалу «Щенячий патруль». Є поліцейським, дорожнім патрульним і шпигуном у другому сезоні. Його основною метою є утримування ситуацій в рамках закону і прямий/попереджувальний рух у разі надзвичайної ситуації. Його вторинна мета полягає у відстеженні зниклих тварин або людей з допомогою шпигунського спорядження.

Біографія Edit

Чейз — цуценя німецької вівчарки, вважається досить досвідченим і зрілим для виконання серйозних завдань. Він — собака-поліцейський, стежить за правопорядком. Його колір — темно-синій. Він носить поліцейський кашкет і їздить на машині зі стандартним поліцейським дизайном, яку він використовує при виконанні завдань. У другому сезоні Чейз також виконує функції шпигуна-розвідника.

Опис NickJr.com Edit

Німецька вівчарка, використовує поліцейську вантажівку і мегафон, атлетичної статури, звикла брати те, що хоче. Чейз строго слідує наміченої мети, але побоюється кішок і пташиніх пір'ів, оскільки страждає від алергії на них.

Особистість Edit

Будучи поліцейською собакою, Чейз виглядає суворіше всіх з групи. Він приймає лідерське кермо з усією відповідальністю і сприймає все, що відбувається навколо дуже серйозно, особливо під час патрулювання, хоча і у нього в житті відбуваються свої злети і падіння. Він досить грайливий в той час, коли немає місій. Маршалл його кращий друг, здатний допомогти своєму товаришеві, але вони роблять це виключно для задоволення. Під час вилазок і місій Чейз може дати волю емоціям, але завжди заперечує це зі свого серйозного боку.

Зовнішність Edit

У серіалі Чейз представлений німецькою вівчаркою. Він поритий коричневим хутром зі світло-коричневими і коричневими плямами на морді та лапах. Має довгастий витягнутий хвіст, як у бобра. Носить звичайний наряд, іноді надягає синий поліцейський капелюх з жовтою облямівкою і чорним клеймом. Жилет і рюкзак пофарбовані в синій колір з трьома жовтими шевронами з боків, що вказує на звання сержанта поліції. Під час супершпигунських вилазок одягнений у сині шолом, взуття і майку, на яких присутне зелене лаймове оздоблення. Супершпигунський шолом має вбудований козирок, що висувається при необхідності. В черевики вбудовані присоски, які можуть бути розкриті і використані для переміщення по стінах.

Вбрання Edit

Тут знаходиться галерея нарядів Чейза з усієї серії.

Обладнання і гаджети Edit

Щенячий значок Edit

Як і весь щенячий патруль Чейз має свій особистий щенячий значок у вигляді зірки, який використовує для спілкування з Райдером, Доглядачем та іншими цуценятами патруля. При використанні щенячого значка він випромінює світло. Щенячий значок також має спеціальний механізм, що дозволяє здійснювати членам патруля відеодзвінки між собою.

Стандартний автомобіль Edit

У Чейза синій поліцейський автомобіль. Чотири рухомих конуса ззаду ковзають вгору, щоб розкрити ворота у вигляді кісточки в той момент, коли Чейз починає гавкати з певною частотою. Як і автомобілі інших цуценят, автомобіль Чейза може перевтілитися в щенячий будинок. Номер машини — 02.

Супершпигунський автомобіль Edit

На початку другого сезону Чейз отримав в особисте користування супершпигунський модифікований автомобіль. Оснащений катапультою, комп'ютером, супутниковою антеною, шпигуном-безпілотником і лебідкою. Їздить на позашляхової гуми. Комп'ютер і супутникова антена використовуються в якості контрольного терміналу для шпигуна-безпілотника.

Щенячий рюкзак Edit

У Чейза при собі 2 щенячих рюкзака. Перший використовується у звичайній поліцейській формі, має прожектор, мегафон, гармату для тенісних м'ячів і сітку. Супершпигунський комплект рюкзака також має сітку, мотузку і ліхтарик.

Планер Edit

Планер Чейза для огляду з повітря з'являється в серії Повітряні цуценята

Навички та вміння Edit

Чейз — відмінний слідопит і чудовий шукач. Всьому цьому заважає його алергія на котів, пір'я і пил. Він використовує мегафон, щоб попередити городян про небезпеку, а також перенаправити рух (як у серії Цуценята рятують Різдво). Чейз використовує свою сітку, щоб зловити щось або врятувати людей від травм при падінні. Має можливість спілкуватися з допомогою сов і бобрів.

Цитати Edit

 • "А-чу!"
 • "Я готовий діяти, Райдер, сер!" (Тільки в першому сезоні, один раз прозвучала у другому)
 • "Щенячий патруль готовий діяти, Райдер, сер!" (Другий сезон + кілька епізодів у першому)
 • "Він/вона йде сюди!"
 • "Чейз за справою!"
 • "Якщо ти в біді, просто клич на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Крик")
 • "Якщо ти в біді, просто дзявкай на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Райдера")
 • "Чейз — супершпигун! Він з'являється тоді, коли на нього ніхто не чекає, ніхто не чекає!" (Сезон 2)
 • "Супершпигун Чейз за справою!" (Сезон 2)
 • "Вчитель Чейз за справою!" (із серії "Цуценята рятують мерські перегони")

Ryder Edit

Райдер — десятирічний хлопчик і головний герой серіалу «Щенячий патруль». Перший член Щенячого патруля і лідер команди.

Біографія Edit

Райдер молодий, але кмітливий не по роках, десятирічний хлопчик, лідер команди Щенячого патруля. У надзвичайних ситуаціях кличе і веде цуценят на місію, щоб допомогти громадянам у Затоці Пригод.

Опис від Ніка Молодшого Edit

"Райдер — лідер, спаситель і наставник цуценят. Його добре серце, духовний оптимізм і здібності Щенячого патруля допомагають виконувати поставлені задачі! Ви можете помітити Райдера під час рятувальних операцій на високотехнологічному всюдиході, який може трансформуватися в судно на повітряній подушці і снігохід."

Особистість Edit

Райдер дуже розумний. Він навчав кожного цуценя особисто за спеціальностями (наприклад, Маршалла як собаку-пожежника, Чейза в якості поліцейської собаки тощо) і створив всі гаджети, які використовуються командою Щенячого патруля. Він навіть навчив цуценят користуватися своїми особистими гаджетами. Під час форс-мажорних ситуацій у Райдера завжди в запасі рішення вихідних проблем, і він знає призначення кожного цуценя в кожній місії.

Під час місій у всіх епізодах Райдер виглядає дуже спокійним і зібраним. Також він дуже стриманий, терплячий і доброзичливий, чим заслуговує довіру малюків, і це робить його кращим лідером Щенячого патруля. Незважаючи на багаж накопичених знань і досвіду, Райдер все ж дитина, і в деяких ситуаціях може бути по-дитячому грайливим.

Зовнішність Edit

Зовні Райдер має білий колір шкіри, сальні темно-коричневі волосся і карі очі. Носить червоний, білий, жовтий і синій жилет, на якому зображений логотип Щенячого патруля, що вкриває білу сорочку з довгими рукавами. Також носить сині джинси і разом з ними сині та білі туфлі. Не так високий, як більшість дорослих персонажів.

Під час місій Райдер одягнений у високотехнологічну куртку, яка пофарбована в ті ж кольори, що і його жилет. Під час підводних місій Райдер одягає костюм підводника, колір якого відповідає кольору жилета.

У серії "Щенята і Примарний Пірат" Райдер одягнений в лицарський костюм на Хеллоуїн. Незважаючи на те, що цей костюм не використовується Райдером в повсякденному побуті, на ньому закріплений рятувальний жилет, який надувається в той момент, коли Райдер опиняється під водою на своєму квадроциклі.

Вбрання Edit

Тут знаходиться галерея нарядів Райдера з усієї серії.

Обладнання і гаджети Edit

Щен-пад Edit

Щен-пад (також відомий як Щенячий планшет) — один з гаджетів Райдера. Зовні і за функціями Щен-пад нагадує звичайний електронний планшет зразок iPad, однак Щен-пад наділений функціями мобільного телефону і здатністю синхронізуватися з іншими пристроями Щенячого патруля. Планшет має спеціальний розсувний механізм, який використовується Райдером, щоб викликати патрульний екіпаж цуценят на справу, до Доглядача, патрульного чи на пляж в екстрених ситуаціях. Він підключений до проектора Доглядача і патрульних, квадроциклу і жилету Райдера. Це можна помітити у всіх епізодах «Щенячого патруля».

Всюдихід (квадроцикл) Edit

Квадроцикл — основний засіб пересування Райдера. Дуже високотехнологічний автомобіль, може трансформуватися в три режими: режим всюдихода, судна на повітряній подушці і снігохода. Використовується в якості транспорту для переміщення через Затоку Пригод під час наземних місій. Режим повітряної подушки є другим режимом і використовується під час місій на воді. Режим снігохода є третім режимом всюдихода і використовується для місій в засніжених місцях. Номер цієї машини 01. Як і Щен-пад, всюдихід можна побачити у всіх епізодах «Щенячого патруля».

Куртка Edit

Куртка Райдера, яку він одягає під час місій — високотехнологічний пристрій. Вона може трансформуватися в рятувальний жилет під час водних місій і синхронізуватися з Щен-падом Райдера. Її можна побачити у всіх епізодах «Щенячого патруля».

Навички та вміння Edit

Райдер володіє багатьма лідерськими навичками і здібностями. Він дуже розумний і здатний вирішити будь-яку проблему, яка виникає в Бухті Пригод. Райдер дуже організований і завжди готовий до будь-якої місії.

Райдер знає, що робити в будь-якій надзвичайній ситуації. В епізоді "Цуценята рятують частування" Райдер здатний виконувати акробатичні кульбіти, щоб повернутися за штурвал всюдихода, будучи зроненим на лід.

Райдер дуже вправний електронік, технік і розробник. Його частенько можна застати за ремонтом свого всюдихода або гаджета цуценя. Він також знає, як працюють усі гаджети і все обладнання Щенячого патруля, але він занадто великий, щоб управляти всіма цими пристроями.

Цитати Edit

 • "Ніяка робота не є надто великою, ні один щеня не є занадто маленьким!"
 • "Щенячий патруль на стрьомі!"
 • "Якщо ти в біді, просто гавкай на допомогу!"
 • "Щенячий патруль на коні!"
 • "Якщо ти в біді, просто "хо-хо-хо" на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Різдво").
 • "Якщо ти в біді, просто прокрякай про допомогу!" (із серії "Цуценя-Цуценя-Гуска").
 • "Всякий раз, коли у тебе день народження, просто тявкай на допомогу!" (із серії "Цуценята, ввімкніть світло").
 • Якщо ти в біді, просто "йеее-ху" на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують танці").
 • "Якщо вам треба стати більш сміливим, просто тявкайте на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Туф").
 • Якщо у тебе ще десь залишилася величезна мрія, просто храпи на допомогу!" (із серії "Щенята і Бобове стебло").
 • "Якщо ти в біді, просто бреши... або клич на допомогу!" (із серії "Щенята і піратські скарби").
 • "Якщо ти в біді, просто бреши... або "бі-бі" на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Інопланетянина").
 • "Якщо ти в біді, просто бреши... або жаба на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують літаючу жабу").
 • "Якщо тобі щось потрібно, поки ваші ікри загоюються, просто гавкайте на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Джейка").
 • "Якщо ти в біді, просто бреши... або шмагай хвостом на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують бобрів").
 • "Якщо ти в біді, просто бреши... або храпи на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують Духа").
 • "Якщо ти в біді, просто ридай на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують велику кістку").
 • "Якщо ти в біді, просто борсайся на допомогу!" (із серії "Цуценята рятують спливаючих пінгвінів").
 • "Я впевнений, цьому є просте пояснення".
 • "Всі лапи на палубу!".
 • "Всюдихід на автопілоті!".
 • "Рятувальна куртка, розвернися!" (тільки у водних місіях).
 • "Поїхали!".
 • "Щеня, в щенячий патруль!" (починаючи з серії "Новий щеня").
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.