FANDOM


Diller:
Small-en Small-be Small-ca Small-de Small-es Small-fr Small-gl Small-it Small-ja Small-nl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ru Small-trtr Small-uk

Bu sayfa, Topluluk Merkezinin "Ana Sayfa" sisteminin nasıl çalıştığına benzer şekilde, vikiinizde WLB proje sayfası nasıl oluşturulduğunu açıklar. Bu şekilde, vikinizin projemize olan desteğini gösterebilir ve viki kullanıcılarınızın gidip kendi çevirilerini talep etmeleri için daha hızlı bir bağlantı kurabilirsiniz.

YöntemEdit

Temel olarak, w:Category:WLB templates'den uygun şablonları seçmeniz ve bizi temsil etmek istediğiniz sayfayı yapmak için bir araya getirmeniz yeterli. Mantıksal seçenek bilgi başlığı ile başlamaktır:

{{w:WLB/header/en}}


 

Wikia Language Brigade
The Wikia Language Brigade is a project by Fandom users, "Language Brigadiers", who translate and correct things on request for wikis. This includes wiki articles, but also source material and images. All you need to do is drop a request on one of our two request pages, to which you can go by clicking one of the buttons below.

Do you feel like joining too? If you know only English, you can just join to be an English corrector on this page. If you know more languages: feel free to join any of the other languages, which are listed in the category Brigadiers. Additionally, you can also directly contact Yatalu, the founder of the project.

Request translation  Request correction

Bu başlık Wikia Dil Tugayı'nın ne olduğunu açıklar ve bazı önemli sayfalarımızla bağlantı kurar. Düğmelerin rengi vikiye bağlı olarak değişecektir. Başlıktan sonra, WLB tablosunu koyabilirsiniz. bu tam tablo olabilir:

{{w:WLB}}


 

(Sayfa uzunluğu uğruna, burada işlenmeyecektir.) Bunu çok uzun bulursanız, örneğin w:Special:MyPage/wlb adresinde bir alt sayfa da oluşturabilir ve istediğiniz dili seçebilirsiniz. Görüntüle. Örneğin, yalnızca İngilizce ve Hollandaca istiyorsanız, şunu koyarsınız:

{{WLB/row/start}}
{{WLB/row/en}}
{{WLB/row/nl}}
|}


 

About
WLB-English About the project Join as English-language Brigadier How to join
WLB-Dutch Over het project Nederlands Taalbrigadier worden Hoe word ik lid

Bundan sonra bu sayfanın adını vikinize yazarak yazabilirsiniz:

{{w::User:Yourname/wlb}}


 

İşiniz bittiğinde, yerel bir düzeyde (yerel olarak şablonlar oluşturarak) yerel bir kategoride sınıflandırıp ek modüller ekleyebilirsiniz, böylece proje sayfası vikinize daha entegre olur.

AlternatiflerEdit

Bütün bir sayfayı projemize ayırmak istemez misiniz? Sorun değil, bize olan sevginizi göstermenin birçok yolu var:

  • Sayfanız veya başka bir proje sayfasının bir bölümüne, "Hakkında" sayfanız veya kullanımın tartışıldığı bir politika sayfasının bir bölümüne yalnızca {{w:WLB/header/en}} vikinizdeki dil veya dil bağlantılarının listesi.
  • Wikia Dil Tugayı ile ilgili, viki projenizin sayfalarından birine bir bölüm yazmak, ne yaptığımızı ve vikiye daha fazla nasıl yardımcı olabileceğimizi açıklamak. WLB sayfası bir ilham kaynağı olabilir.
  • Wikia Dil Tugayını, viki üyelerinize veya ittifaklar listesine koymak.

WLB'yi destekleyen vikiEdit

Aşağıdaki liste Wikia Dil Tugayı'nı destekleyen ve bu desteği açıkça gösterdikleri sayfaya bağlantı içeren İngilizce vikilerdir. Böyle bir vikinin yöneticisi misiniz? O zaman aşağıya bir bağlantı eklemekten çekinmeyin, ancak tanınabilirlik adına vikileri boyuta göre sıralayın.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.