FANDOM


Języki:
Small-en Small-be Small-ca Small-de Small-el Small-es Small-fr Small-gl Small-it Small-ja Small-mo Small-ms Small-nl Small-oc Small-pl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ro Small-ru Small-sr Small-trtr Small-uk Small-val Small-vi

Komunikaty MediaWiki, tak jak na każdej wiki, mogą być edytowane tylko przez administratorów. Dlatego zdecydowaliśmy się nie pobierać ich bezpośrednio z przestrzeni głównej, aby uchronić się przed wandalizmami, spamem i zmniejszyć szansę umieszczenia słabej jakości tłumaczeń. Tłumaczenia są umieszczane alfabetycznie (poza en, który zawsze będzie pierwszy) w znacznikach <pre> pod nagłówkiem odpowiadającym nazwie komunikatu MediaWiki (nagłówki także są umieszczone w kolejności alfabetycznej).

Tłumaczenia komunikatów MediaWiki mogą zostać umieszczone tutaj. Administratorzy będą sprawdzać tę stronę regularnie i sprawdzać zamieszczone tłumaczenia. Jeśli tłumaczenie będzie w porządku, odpowiedni komunikat MediaWiki zostanie zaktualizowany. Jeśli będzie złe, edycja lub tłumaczenie zostaną wycofane. Jeśli żaden administrator nie zaktualizuje komunikatu MediaWiki/tej strony po 1-2 dniach (prosimy o cierpliwość i odczekanie 24 godzin), prawdopodobnie jeszcze nie widział twojej edycji. W takim przypadku powinieneś wysłać mu wiadomość na tablicy wiadomości.

Regular Edytuj

Templates Edytuj

SEE: I18n Template List

Request script Edytuj


See also Edytuj

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.