FANDOM


MediaWiki mesajları sistem mesajlarıdır ve sadece yöneticiler tarafından düzenlenebilir. Bu nedenle, vandalizme, spam'den kaçınmak ve düşük kaliteli çeviri şansını azaltmak için onları doğrudan içerik alanından çıkarmamayı tercih ettik. Bu sayfa, Medyaya çevrilecek sayfasından sonra adlandırılmış ve alfabetik olarak sıralanan (bölüm başına) alt sayfaları listeler. Her alt sayfada, ayrı ayrı dil sürümlerini, <pre> etiketlerinde, dil koduna göre (ön kısımdaki en hariç) bulacaksınız. Her sürüm, kullanımda olan gerçek MediaWiki sayfasına bağlantı veren dil koduyla yönetilir.

MediaWiki mesajlarının tercümesi aşağıdaki sayfalardan birine yerleştirilebilir. Yöneticiler bu sayfaları düzenli olarak kontrol edecek ve bu çevirileri manüel olarak inceleyecek. İyi görünüyorlarsa, uygun MediaWiki mesajı güncellenecektir. Kötü görünüyorlarsa, başka bir tercümana danışılabilir veya önerilen çeviri reddedilir.

Hiçbir yönetici MediaWiki'yi/bu sayfayı bir veya iki gün sonra güncellemezse - lütfen sabırlı olun ve 24 saat bekleyin! - muhtemelen düzenlemenizi görmemişlerdir. Bu durumda, mesaj duvarlarından birine mesaj yollamanız gerekir.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.