FANDOM


Policies: GeneralMembershipRequestingReviewingChat
Мови:
Small-en Small-be Small-ca Small-de Small-es Small-gl Small-ja Small-nl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ru Small-trtr Small-uk Small-zh Small-zhs Small-zh-twt Small-zh-twtw

Наступні правила застосовуються до приєднання до МБВ та перебування в команді перекладачів (бригадирів). Ми радимо членам МБВ читати правила перед запитами і після їх виконання, але перед проведенням будь-яких серйозних змін.

Використання декількох облікових записів Редагувати

Ви можете стати бригадиром, використовуючи кілька облікових записів, однак повинні запам'ятати, що адміністратори/спостерігачі порталу повинні знати заздалегідь, що деякі облікові записи належать одному і тому ж людині. Необхідно повідомити адміністратора/спостерігача порталу у вигляді повідомлення на його стіні (не в чаті).

Ще раз нагадаємо, що ви повинні повідомити адміністрацію. Якщо ні один з адміністраторів не говорить вашою мовою, ви можете зв'язатися з спостерігачами порталу. будь Ласка, проявіть трохи терпіння і почекайте близько 48 годин, перш ніж адміністратор або спостерігач отримає ваше повідомлення.

Якість перекладів/виправлень Редагувати

Як проект, що активно використовує різні мови, ми звертаємо увагу на знання різних мов нашими учасниками. Незважаючи на те, що не завжди вдається забезпечити гарну якість перекладу, ми прагнемо створювати гарні переклади і виправлення.

Ми використовуємо систему Вавилон, взяту з Вікіпедії. Вона використовується для того, щоб кожен користувач зміг вказати свій рівень володіння тією чи іншою мовою. Це скоріше рекомендація, ніж правило. Якщо все ж чий рівень не Вавилона не відповідає заявленому, вводячи в оману користувачів, він може бути збільшений або зменшений:

 • Самим користувачем (на 1 одиницю)
 • Адміністратором вікі (на 1 одиницю)
 • Спостерігачем мовного порталу (на 1 одиницю)

Видалення члена МБВ з певного мовного порталу Редагувати

Видалення учасника вікі з будь-якого мовного порталу може відбутися, якщо:

 1. Рівень володіння мовою у користувача менш 2-х (наприклад, якщо він стверджує, що це його "рідна мова", в той час як за фактом він ледь дотягує до 2-х).
 2. Якщо користувач використовує Google Translate (або будь-який інший машинний перекладач) для перекладів мовами, до якого він вказує свою приналежність.
  • Це стосується як своїх особистих переказів (переклад профайлу, привітання стіни обговорення тощо), так і перекладів для інших користувачів (наприклад, при виконанні запитів на переклад або корекції).
  • Виключенням з правил може бути те, що користувач рівнем з Вавилону, рівному 1-го використовував машинний переклад для особистих переказів.
 3. Користувач глобально заблокований або його обліковий запис відключений.

Нотатки для вилучення:

 • Якщо у мовного порталу є свій спостерігач, то він може винести остаточний вердикт про видалення користувача порталу; тільки адміністрація і спостерігачі можуть видалити користувача з мовного порталу.
 • Якщо користувач намагається додати себе після видалення, він отримує попередження, наступна спроба зробити це призведе до його видалення зі всіх мовних порталів.

Повернення Редагувати

Під час повернення користувача назад на мовний портал:

 • Не можна зробити це протягом місяця з моменту вилучення.
 • Спостерігач порталу (якщо його немає, то адміністратор) має дати свою згоду заздалегідь.
 • Два інших перекладача (бригадира) з рівнем володіння мовою за Вавилону від 2 і більше повинні дати свою згоду (якщо перекладачів на даному мовному порталі менше 10)

Повернення користувача на МБВ:

 • Здійснюється не менше, ніж через 2 місяці з моменту видалення з усіх списків МБВ.
 • Робиться для кожної мови окремо згідно з вищенаведеним алгоритмом.

Жодне з наведених тут порушень не є явно протиправним. Список явно протиправних дій можна знайти тут.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.