Language Brigade Wiki
Advertisement
Language Brigade Wiki
Мови:
англійська арабська білоруська банґла каталонська німецька грецька есперанто іспанська баскська фінська фарерська французька ірландська галісійська іврит гінді хорватська індонезійська ісландська італійська японська каннада латинська Moldovan малайська нідерландська норвезька окситанська польська портуґальська португальська (Бразилія) румунська російська сербська шведська тагальська турецька українська val вʼєтнамська китайська Chinese (China)cn китайська (спрощене письмо)s китайська (традиційне письмо)t Chinese (Taiwan)tw


Ласкаво просимо на Language Brigade Wiki!

Мовна Бригада Вікія — це волонтерський проект, який працює на всіх проектах і створений, щоб допомогти з перекладом та поліпшенням перекладених статей. Ця вікі є мультимовною і кожна сторінка тут перекладена на стільки мов, на скільки це можливо. Інтерфейс проекту може бути налаштований вами індивідуально у налаштуваннях.Введення

Для цієї вікі

Додаткова інформація

WLB-UK.png UK | Ukrainian translators
Перекладачі з української і на українську. Рівень знань мови і готовність допомогти вказані біля нікнейму.


Babel-3.png
User:Basilio45/availability
Babel-N.png
User:Giant Bubbles/availability
Babel-3.png
User:Пётр Первый Викии/availability
Babel-N.png
User:Lothrui/availability

{{WLB-end</noinclude>

Project-Wiktionary.png
Project-Translatewiki.png
Project-Omegawiki.png

Оголошення

  • Для наших відвідувачів і учасників проекту ця вікі була перекладена на стільки мов, на скільки було можливо. Якщо ви побачите якусь неперекладену сторінку на іншій мові, внесіть її сюди, будьте нашим гостем.
  • У нас більше 300 бригадирів, які в загальній складності розмовляють більш ніж 50 мовами! Крім роботи з вікі-інтерфейсом, вони виконали 209 запитів на переклад і 39 на корекцію.
  • Відвідайте український портал – там ви зможете знайти запити на корекцію чи переклад, налагодити контакт з україномовними користувачами, а також поділитися з ними роботою.
Autumn landscape.png
Advertisement