FANDOM


Мови:
Small-en Small-ar Small-be Small-bn Small-ca Small-de Small-el Small-eo Small-es Small-eu Small-fi Small-fo Small-fr Small-ga Small-gl Small-he Small-hi Small-hr Small-id Small-is Small-it Small-ja Small-kn Small-la Small-mo Small-ms Small-nl Small-no Small-oc Small-pl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ro Small-ru Small-sr Small-sv Small-tl Small-trtr Small-uk Small-val Small-vi Small-zh Small-zhcn Small-zhs Small-zh-twt Small-zh-twtw


Ласкаво просимо на Language Brigade Wiki!

Мовна Бригада Вікія — це волонтерський проект, який працює на всіх проектах і створений, щоб допомогти з перекладом та поліпшенням перекладених статей. Ця вікі є мультимовною і кожна сторінка тут перекладена на стільки мов, на скільки це можливо. Інтерфейс проекту може бути налаштований вами індивідуально у налаштуваннях.Введення

Для цієї вікі

Додаткова інформація

WLB-UK UK | Ukrainian translators
Перекладачі з української і на українську. Рівень знань мови і готовність допомогти вказані після ніку.


статус
мовні навички
U-Available доступний U-Neutral черга U-Busy зайнятий U-Absent неактивний
Babel-1 початкові Babel-2 непогані Babel-3 добрі Babel-4 дуже добрі Babel-5 професійні Babel-N рідна мова


Project-Wiktionary
Project-Translatewiki
Project-Omegawiki

Оголошення

  • Для наших відвідувачів і учасників проекту ця вікі була перекладена на стільки мов, на скільки було можливо. Якщо ви побачите якусь неперекладену сторінку на іншій мові, внесіть її сюди, будьте нашим гостем.
  • У нас більше 300 бригадирів, які в загальній складності розмовляють більш ніж 50 мовами! Крім роботи з вікі-інтерфейсом, вони виконали 209 запитів на переклад і 39 на корекцію.
  • Відвідайте український портал – там ви зможете знайти запити на корекцію чи переклад, налагодити контакт з україномовними користувачами, а також поділитися з ними роботою.
Autumn landscape
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.