FANDOM


Diller:
Small-en Small-ar Small-be Small-bn Small-ca Small-de Small-el Small-eo Small-es Small-eu Small-fi Small-fo Small-fr Small-ga Small-gl Small-he Small-hi Small-hr Small-id Small-is Small-it Small-ja Small-kn Small-la Small-mo Small-ms Small-nl Small-no Small-oc Small-pl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ro Small-ru Small-sr Small-sv Small-tl Small-trtr Small-uk Small-val Small-vi Small-zh Small-zhcn Small-zhs Small-zh-twt Small-zh-twtw


Language Brigade Viki'ye Hoş Geldiniz

WLB veya Wikia Dil Tugayı, makalelerin yazıldığı dillerin tercümesi ve geliştirilmesine yardımcı olmak için vikiçiftliği çapında çalışan gönüllü bir kullanıcı projesidir. Bu viki çok dilli olacaktır ve umarım her sayfa hazır olacaktır. mümkün olduğu kadar çok dilde. Viki arayüzünün kendisi Tercihler seçeneğine giderek kendi dilinize ayarlanabilir.Tanıtım

Bu viki için

Daha fazla bilgi

WLB-TR TR | Turkish translators
Tercümanlar Türkçe'den ve Türkçeye. Dil bilgi seviyesi ve yardımcı olma seviyesi takma adlardan sonra yazılı bulunmaktadır.
durum
babil
U-Available müsait U-Neutral yarı meşgul U-Busy meşgul U-Absent aktif değil
Babel-1 temel Babel-2 iyi Babel-3 gelişmiş Babel-4 yerliğe yakın Babel-5 profesyonel Babel-N yerli


Project-Wiktionary
Project-Translatewiki
Project-Omegawiki

Uyarılar

  • Hem izleyiciler hem de proje üyeleri için bu viki olabildiğince çok dile çevrilmiştir. Ekleyebileceğiniz bir dile çevrilmemiş herhangi bir sayfa görürseniz, konuğumuz olun ve sayfa ekleyin.
  • 300 üyemiz etrafında bir araya geldik. Daha fazla konuşan 50 dil var! Bu vikinin arayüzünü yazmanın dışında 0 çeviriler ve 0 düzeltmeler tamamlandılar.
  • Düzeltme veya çeviri isteklerini İngilizce/dillerinde bulmak, diğer İngilizce kullanıcılarıyla bağlantı kurmak ve isteklerin iş yükünü bölmek için Türkçe portal kullanabilirsiniz.
Autumn landscape


Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.