FANDOM


Diller:
Small-en Small-ar Small-be Small-bn Small-ca Small-de Small-el Small-eo Small-es Small-eu Small-fi Small-fo Small-fr Small-ga Small-gl Small-he Small-hi Small-hr Small-id Small-is Small-it Small-ja Small-kn Small-la Small-mo Small-ms Small-nl Small-no Small-oc Small-pl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ro Small-ru Small-sr Small-sv Small-tl Small-tr Small-uk Small-val Small-vi Small-zh Small-zhcn Small-zhs Small-zht Small-zh-tw


Language Brigade Wiki'ye Hoş Geldiniz

WLB veya Wikia Dil Tugayı, makalelerin yazıldığı dillerin tercümesi ve geliştirilmesine yardımcı olmak için wikifarm çapında çalışan gönüllü bir kullanıcı projesidir. Bu wiki çok dilli olacaktır ve umarım her sayfa hazır olacaktır. mümkün olduğu kadar çok dilde. Wiki arayüzünün kendisi Tercihler seçeneğine giderek kendi dilinize ayarlanabilir.Tanıtım

Bu wiki için

Daha fazla bilgi

WLB-TR TR | Turkish translators
Tercümanlar Türkçe'den ve Türkçeye. Dil bilgi seviyesi ve yardımcı olma seviyesi takma adlardan sonra yazılı bulunmaktadır.


durum
babil
U-Available müsait U-Neutral yarı meşgul U-Busy meşgul U-Absent aktif değil
Babel-1 temel Babel-2 iyi Babel-3 gelişmiş Babel-4 yerliğe yakın Babel-5 profesyonel Babel-N yerliProject-Wiktionary
Project-Translatewiki
Project-Omegawiki

Uyarılar

  • Hem izleyiciler hem de proje üyeleri için bu wiki olabildiğince çok dile çevrilmiştir. Ekleyebileceğiniz bir dile çevrilmemiş herhangi bir sayfa görürseniz, konuğumuz olun ve sayfa ekleyin.
  • 300 üyemiz etrafında bir araya geldik. Daha fazla konuşan 50 dil var! Bu wikinin arayüzünü yazmanın dışında 0 çeviriler ve 0 düzeltmeler tamamlandılar.
  • Düzeltme veya çeviri isteklerini İngilizce/dillerinde bulmak, diğer İngilizce kullanıcılarıyla bağlantı kurmak ve isteklerin iş yükünü bölmek için Türkçe portal kullanabilirsiniz.
Autumn landscape


WLB başka yerde

Skype Facebook Twitter VKontakte


Live! Chat

Lütfen sohbet politikası bölümünü okuyun!
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.