FANDOM


Języki:
Small-en Small-ar Small-be Small-bn Small-ca Small-de Small-el Small-eo Small-es Small-eu Small-fi Small-fo Small-fr Small-ga Small-gl Small-he Small-hi Small-hr Small-id Small-is Small-it Small-ja Small-kn Small-la Small-mo Small-ms Small-nl Small-no Small-oc Small-pl Small-pt-pt Small-pt-br Small-ro Small-ru Small-sr Small-sv Small-tl Small-trtr Small-uk Small-val Small-vi Small-zh Small-zhcn Small-zhs Small-zh-twt Small-zh-twtw


Witaj na Language Brigade Wiki

Wikia Language Brigade jest wolontaryjnym projektem do pracy po stronie farmy wiki, aby pomóc przy tłumaczeniach i ulepszaniu artykułów napisanych w innych językach. Wiki ta będzie wielojęzyczna i miejmy nadzieję, jeżeli to możliwe, że każda strona będzie dostępna w wielu językach. Interfejs wiki sam w sobie może być ustawiony w twoim języku, jeżeli ustawisz na stronie Specjalna:Preferencje.Wstęp

Na tej wiki

Dodatkowe informacje


Project-Wiktionary
Project-Translatewiki
Project-Omegawiki

Powiadomienia

  • Dla naszych odwiedzających i uczestników projektu, ta wiki jest przetłumaczona na tak wiele języków, na ile to było możliwe. Jeżeli widzisz jakąś nieprzetłumaczoną stronę w innym języku, dodaj ją, bądź naszym gościem.
  • Mamy ponad 300 członków, którzy w sumie mówią w więcej niż 50 językach! Apart from this wiki's interface, they completed 209 translations and 39 corrections.
  • Odwiedź polski portal – możesz tam znaleźć prośby o korektę lub tłumaczenie z/na język polski, utrzymać kontakt z polskimi użytkownikami, a także podzielić się z nimi pracą.
Autumn landscape
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.