FANDOM


Мови:
Small-en Small-be Small-ca Small-de Small-es Small-fr Small-gl Small-it Small-ja Small-kn Small-nl Small-oc Small-pt-pt Small-pt-br Small-ro Small-ru Small-trtr Small-uk Small-val Small-zh Small-zhs Small-zh-twt Small-zh-twtw
Нижче наведено часті питання — питання, які нам часто ставлять (але не завжди!) відвідувачі або нові користувачі. Питання сортуються по темах, щоб було легше їх пов'язати з певним розділом цієї сторінки.

Якщо у вас є питання, яких немає в цьому списку, не соромтеся питати наших користувачів, розміщуючи питання на порталі або індивідуально, на стіні повідомлення когось з користувачів. Він буде додано тут, якщо його можна віднести до загальних питань, тож не додавайте сюди свої питання самостійно.

Пов'язані сторінки Редагувати

  • Start — корисна інформація для початку роботи з вікі.
  • Project:Policy — правила вікі.

ПРО WLB Редагувати

Що таке Мовна бригада Вікія?
Що таке Мовна бригада Вікія (WLB) — це проект, у якому користувачі Фендому («Бригадири») допомагають іншим користувачам вікі перекладати та виправляти їх тексти. Це весело, колективно й допомагає англомовним і іншим вікі! Ви можете прочитати більш детальну довідкову інформацію по WLB.
Що таке бригадири? Чому вони так називаються?
Бригадири є членами Мовної бригади Вікія (Wikia Language Brigade) і тому їх називають «member of a brigade» (член бригади). Однак інші мови можуть відхилятися від цього терміна й передавати його по-іншому. Загляньте на сторінку WLB terminology для уточнення перекладів цього слова іншими мовами.

Стати учасником Редагувати

Чи можу я приєднатися до WLB? Чи існують якісь вимоги?
Будь-який, у кого є акаунт на Фендомі, може приєднатися до нас! Реальних вимог нема. Ви станете «Бригадиром» (членом WLB), як тільки розмістіть свій нік та інформацію в список учасників однієї з наших мов. Ви можете редагувати нашу вікі й допомагати, не роблячи цього, але це полегшить нам спілкування з вами.
Як я можу стати учасником?
Кожна мова має свій власний список учасників: англійська, українська та безліч інших мов. Щоб приєднатися, вам просто потрібно вказати свій нік, рівень мови й доступність у списку(ах) мови(в), якою(ими) ви розмовляєте. Покрокове керівництво можна знайти на сторінці Join.
Чи повинен я знати більше однієї мови?
Двомовні й багатомовні учасники представляють цільової актив WLB, але це зовсім необов'язково. Не володіючи тією чи іншою мовою, ви можете допомогти в створенні та покращенні існуючих сторінок. Окрім перекладів ми також займаємось корекцією текстів. Тим не менш щоб перевірити орфографію й граматику на сторінці, вам все одно потрібно знати хоча б одну мову.
Що з себе представляє система «babel»? Який мій рівень знання мови за «babel»?
Систему мовознавства «babel» (Вавилон) було прийнято у Вікіпедії, про що знають багато користувачів вікі. Цей спосіб зарекомендував себе для визначення рівня володіння тією чи іншою мовою у користувачів. Ви можете перейти на сторінку Babel, щоб визначити свій рівень. Намагайтеся давати реальну оцінку: не шокуйте й не розчаровуйте учасників, вказуючи занадто високий або занадто низький рівень знання.
Я не бачу свою мову тут! Що мені робити?
Те, що ви не бачите свою мову у Category:Brigadiers, не означає, що вам заборонено брати участь. Це просто означає, що ніхто ще не приєднався до перекладу на дану мову, або ми не можемо отримати ніяких надійних перекладів для створення сторінки. Просто зв'яжіться з Yatalu, і вона роз'яснить вам, що потрібно для перекладів.

Запити на переклад/виправлення Редагувати

Мені потрібно дещо перекласти або перевірити на помилки. Куди мені заглянути?
Якщо вам потрібно щось перекласти, загляньте сюди. Якщо вам потрібно щось перевірити, загляньте сюди. Керівництво про те, як створити запит, можна знайти у верхній частині цих сторінок. Правила запитів діють для обох сторінок. Якщо у вас виникли питання, не соромтеся запитати у когось з користувачів.
Де я можу знайти запити на переклад або корекцію?
Запити шукайте на сторінках Translate:Requests або Correct:Requests, а також на сторінці українського порталу — тут ви зможете знайти запити саме українською. На цій сторінці знаходяться всі активні запити українською мовою, а також список сторінок цієї вікі, які можна перевести на українську або виправити помилки.

Чат Редагувати

Чи можу я говорити на своїй рідній мові в чаті?
Наші модератори не можуть говорити на всіх мовах одночасно, тому складно дати однозначну відповідь на це питання. Важливим правилом тут є наступне: постарайтеся говорити мовою, зрозумілою більшості присутніх в чаті користувачів. Якщо ви не знаєте, чи розуміють вас інші, ви завжди можете про це запитати.
Чому у всіх в чаті є прапор поруч з ніком?
Кожен учасник WLB може мати іконку прапора тієї країни, де він проживає, або мови, якою він розмовляє. Ви також можете попросити собі прапор, сповістивши про це адміністратора або залишивши повідомлення на цій сторінці. Не забудьте вказати, який саме прапор ви хочете.
Чому в чаті на тлі зображена гігантська мапа?
WLB ставить за мету охопити всі мови світу, які підтримуються на Фендомі. Тому чат нашій вікі забарвлюватиметься в різні кольори кожні два місяці. Те ж відбувається й з макетом вікі: фон вікі буде у вигляді місця на континенті, де ви бачите мапу в чаті.

Різне Редагувати

Агов? Хіба ця вікі не змінилася з моменту мого минулого відвідування?
Може бути! Вікі змінюється на різні теми з континентами раз в два місяці: січень-лютий (Азія-фіолетовий), березень-квітень (Австралія-синій), травень-червень (Європа-зелений), липень-серпень (Африка-жовтий), вересень-жовтень (Південна Америка-помаранчевий), листопад-грудень (Північна Америка-червоний).
У моєї мови немає адміністратора або модератора. Чи можу я стати кимось із них?
Ваша мова не дуже розвинена або ви нещодавно приєдналися до нас? Тоді ні. Однак навіть якщо ви досвідчений користувач, зазвичай нам не потрібні нові адміністратори та модератори. Yatalu та Jr Mime зазвичай самі звертаються до користувачів, коли вважають, що він/вона є підходящим кандидатом для мови, яка потребує підтримки.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.